PRODUKTYCLASSIC

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov so šírkou 100mm.
Konštrukcia zabezpečuje bezpečnosť, súkromie, čiastočne potláča zvuky prichádzajúce z ulice. Na výber máte profily ošetrené práškovou farbou v akomkoľvek odtieni RAL alebo profily verne imitujúce drevo.
ARIET

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov rôznych šírkach - 25mm, 60mm a 100mm.
Unikátny systém hliníkového oplotenia pre rodinné domy. Výnimočný dizajn sa prispôsobuje požiadavkách najmodernejšej architektúry. Tento plot vierohodne napodobňuje obľúbené drevo, má výnimočnú odolnosť a zachováva všetky výhody hliníka. Nevyžaduje si prakticky žiadnu údržbu na rozdiel od dreva a ľahko sa udržuje v čistote. Možnosť dodať nielen vo farbe dreva ale vo všetkých farbách RAL podľa výberu zákazníka.
MASÍV

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov so šírkou 200mm.
Zvláštne priečne výstuhy nie sú viditeľné zvonku a zaručujú vysokú konštrukčnú pevnosť. Masívne profily tohto plotu tvoria kompaktnú bariéru, ktorá potláča hluk a zaisťuje bezpečnosť a súkromie. Ak potrebujete zabezpečiť intímnu atmosféru v záhrade, plot Masív splní všetky Vaše očakávania.
Široké profily Masiv úspešne nahradia tradičné drevené dosky. Môžu byť pokryté práškovou farbou v akejkoľvek farbe alebo profilmi verne imitujúce drevo. Plot je vytvorený z odolných materiálov, takže môžete zabudnúť na maľovanie a impregnáciu plotu.
LIGHT

Vlastnosti plotu: plot z hliníkových profilov 60mm.
Unikátny systém hliníkového oplotenia pre rodinné domy, ktorý zabezpečuje dostatok svetla. Ohraničuje Vám pozemok bez zakrytia budovy, opticky zväčšuje záhradu a neblokuje prístup slnečného žiarenia na Váš pozemok.
Tak ako ostatné systémy je vyrobený z vysoko kvalitných hliníkových plotov, nepodlieha korózii a členovia domácnosti sa nemusia báť o údržbu plotu mnoho rokov.
Výnimočný dizajn plotov sa prispôsobuje požiadavkám najmodernejšej architektúry.